Green Arrow Okuma Listesi – Çizgi Düşler (2016 – …)

Green Arrow okuma listesi, karakterin ülkemizde oldukça yeni olmasından dolayı oldukça sınırlı listelerden biri. Muhtemelen şu anda 7. sezonu devam eden Arrow dizisi olmasa ortada bir liste bile olmayacaktı.

Green Arrow için çizgi romanın altın kuşağına ait karakterlerden birisi demek mümkün aslında. İlk olarak 1941 yılında okuyucunun karşısına çıkmış ancak bu topraklara uğraması için 75 yıl beklemek zorunda kalmış. 2016 yılında Çizgi Düşler’in yayınladığı New 52 serisinden Midas Dokunuşu, Türkçe olarak yayımlanmış ilk Green Arrow çizgi romanı olarak tarihe geçti. Yayınevi New 52 serisinin yanı sıra Rebirth serisine de başlangıç yaptı.

Çizgi Düşler’den çıkan Green Arrow çizgi romanları, şanslıyız ki, bir çok yerde mevcut. D&RIdefixKitapyurdu gibi online kitap sitelerini, Paralel EvrenGerekli Şeyler gibi çizgi romancıları ve envai çeşit kitapçıları ilk etapt tavsiye edebiliriz. Şimdi sizi bu maceralardan oluşan Green Arrow okuma listesi için şöyle alalım. Green Arrow’un ana sayfası için ise buraya tıklayabilirsiniz.


Green Arrow Okuma Listesi - Çizgi Düşler - Midas Dokunuşu

Green Arrow New 52

  • Cilt 1 – Midas Dokunuşu (Kas.16)
  • Cilt 2 – Üçlü Tehdit (Ara.17)
  • Cilt 3 – Harrow (Nis.18)

Green Arrow Okuma Listesi - Çizgi Düşler - Oliver Queen'in Ölüm ve Yaşamı

DC Rebirth – Green Arrow

  • Cilt 1 – Oliver Queen’in Ölüm ve Yaşamı (Mar.18)

Green Arrow Okuma Listesi - Çizgi Düşler - Green Arrow İlk Yıl

Çizgi Düşler Tarafından Yayımlanan Tekil Green Arrow Çizgi Romanları

  • Green Arrow İlk Yıl (Ara.16)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir